HiKoki UR18DA-W4Z akkus rádió (akku és töltő nélkül)
18 V/230 V, FM/DAB+, Bluetooth®
Egységár (darab):
Cikkszám:
UR18DA-W4Z
Leírás
  • Bluetooth® kapcsolat: okostelefonnal összekapcsolható.
  • A kijelző háttérvilágítása sötétben is segíti a megjelenített információk leolvasását.
  • A hangszínszabályozóval beállíthatók a mély és magas hangok.
  • Kompakt és könnyű, jól hordozható.
  • Robusztus dizájn, a legnehezebb munkaterületekre is.
  • Nagy hangerő és kiváló hangminőség.
  • Hosszú üzemidő, akár 30 óra, 5.0 Ah akku használata esetén (BSL1850MA).
  • Tartozék hálózati adapter a korlátlan üzemidő érdekében.
  • Automatikus állomáskeresés.
Szállítási terjedelem:
  • hálózati adapter
Műszaki adatok:
Áramellátás csúszótalpas akkumulátor: 18 V
Áramellátás hálózati áramellátás: 230 V
Frekvenciatartomány FM: 87.5 - 108 MHz (H4, W4, J4)
Frekvenciatartomány AM: 522 - 1,71 KHz (H4, W4, J4)
Frekvenciatartomány DAB+: 174.928 - 239.2 MHz (H4, W4, J4)
Antenna FM: bakelit antenna
Antenna AM: ferrit antenna
Antenna DAB+: bakelit antenna
Bluetooth® verzió: Ver.4.2BR/ EDR
Bluetooth® profil: A2DP, AVRCP
Bluetooth® érzékenység: Class2
Hangszóró: 8 W
Max. kimenő teljesítmény (hálózatról): 7 W
Max. kimenő teljesítmény (18 V akku): 7 W
Max. kimenő teljesítmény (MV akku): 7 W
Méretek (H x SZ x M betolt antennával): 240 x 176 x 185 mm