HiKoki DH28PCWSZ SDS-plus fúró-vésőkalapács
720 W, 3.5 J, 3.4 kg
Cikkszám:
DH28PCWSZ
HiKoki fúrókalapácsok, fúró-vésőkalapácsok
Leírás
  • porvédővel ellátott SDS-plus szerszámbefogás
  • fokozatmentes fordulat- és ütésszám szabályozás
  • forgásirányváltás csúszó irányváltó kapcsolóval
  • biztonsági csúszó tengelykapcsoló
  • stabil állómotoros elrendezés
  • nagy fúrás- és vésésteljesítmény
  • automata reteszelésű szerszámbefogás
  • 12 fokozatban állítható vésőszár befogás
  • csúszásgátló és rezgéscsillapító hatású elasztomer burkolat
  • dinamikus, az ergonómia elvei alapján kialakított forma
  • kompakt, rövid, kiválóan kiegyensúlyozott készülék
  • háromfunkciós üzemmód: - fúrás - ütvefúrás - vésés
Géppel szállított tartozékok:
  • oldalfogantyú
  • mélységállító
Műszaki adatok:
Furat Ø betonban: 28 mm
Furat Ø betonban fúrókoronával: 80 mm
Furat Ø acélban (adapter + fúrótokmány): 13 mm
Furat Ø fában (adapter + fúrótokmány): 32 mm
Névleges teljesítményfelvétel: 720 W
Üresjárati fordulatszám: 0 - 1050 ford./perc
Ütésszám: 0 - 4000 ütés/perc
Egy ütés energiája: 3,5 J
Teljes hossz: 316 mm