HiKoki DH26PC2W1Z SDS-plus fúró-vésőkalapács (Hitbox kofferben)
830 W, 2.9 J, 2.8 kg
Befogás: SDS-plus;
Egységár (darab):
Cikkszám:
DH26PC2W1Z
Márka:
HiKoki
Raktárkészletünkről azonnal elvihető!
Raktárkészlet:
1 darab
Kosárba tesz
A termék az alábbi kategóriákban található:
HiKoki fúrókalapácsok, fúró-vésőkalapácsok
Leírás
  • Kettős szigetelés.
  • SDS-plus befogás.
  • A vésőszár hegyének szöge beállítható.
  • Kompakt és könnyű.
  • Magas fúrási sebesség a még hatékonyabb munka érdekében.
  • 3 üzemmód: fúrás, ütvefúrás és csak vésés.
  • A puha markolat és oldalfogantyú tovább javítja a komfort érzetet.
Géppel szállított tartozékok:
  • oldalfogantyú
  • mélységállító
  • Hitbox koffer
Műszaki adatok:
Névleges teljesítményfelvétel: 830 W
Üresjárati fordulatszám: 0 - 1100 ford./perc
Ütésszám: 0 - 4300 ütés/perc
Egy ütés energiája: 2,9 J
Furat átmérő betonban: 26 mm
Furat átmérő betonban fúrókoronával: 50 mm
Furat átmérő acélban (adapter + fúrótokmány): 13 mm
Furat átmérő fában (adapter + fúrótokmány): 32 mm
Gép nettó tömege: 2,8 kg
Gép hossza: 349 mm