HiKoki DH12DDWHZ akkus SDS-plus fúrókalapács (2 x 4.0 Ah Li-ion akkuval, Hitbox kofferben)
10.8-12 V Peak, 1.2 J, 2.1 kg, LVH antivibrációs markolat, RFC visszaható erő elleni védelem
Egységár (szett):
Cikkszám:
DH12DDWHZ
HiKoki 3.6 V -os, 10.8 V -os és 12 V -os Li-ion akkus kisgépek
Leírás
  • Kompakt, könnyű, jól kiegyensúlyozott gép. Kényelmes dolgozni vele.
  • LED-világítás: jól megvilágítja a munkaterületet.
  • Külön vásárolható tartozékok:
    - csavar (cikkszám: 337357)
Szállítási terjedelem:
  • 2 db akkumulátor, Li-ion 10.8 V / 12 V 4.0 Ah
  • akkutöltő
  • oldalfogantyú
  • mélységmérő
  • saruvédő
  • Hitbox koffer
Műszaki adatok:
Akkufeszültség: 10,8 - 12 V Peak
Ütőenergia: 1,2 J
Üresjárati fordulatszám (Normal): 0 - 1080 ford./perc
Üresjárati fordulatszám (Low): 0 - 800 ford./perc
Ütésszám (Normal): 0 - 5500 ütés/perc
Ütésszám (Low): 0 - 4100 ütés/perc
Furatátmérő betonban: 18 mm
Furatátmérő acélban: 13 mm
Furatátmérő fában: 18 mm
Befogás: SDS-plus
Teljes hossz: 246 mm